Kateřina Gabrielová, M.Sc.

Kateřina Gabrielová, M.Sc.

Kateřina Gabrielová, M.Sc.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kateřina Gabrielová, M.Sc.

V současné době je studentkou druhého ročníku doktorského studia na katedře Sociální geografie a regionálního rozvoje Přírodovědecké fakulty UK v Praze. Magisterské studium dokončila v Londýně na School of Oriental and African Studies v oboru mezinárodní politika v roce 2008. Bakalářský titul v oboru politika a společnost absolvovala na Anglo-American University v Praze. Rok 2009 strávila ve Viet Namu, kde pracovala pro Úřad OSN pro drogy a kriminalitu UNODC v oblasti léčby, prevence a rehabilitace drogově závislých.

 

V současné době vede oddělení Communication & Advocacy oddělení humanitární pomoci a rozvojové spolupráce společnosti Člověk v tísni. Soustředí se na problematiku rozvojových zemí a rozvojové spolupráce, udržitelný rozvoj, globální problémy, jejich souvislosti a možnosti řešení.

 

Ve své disertační práci se zaměřuje na geografii zdraví a nemocí rozvojových zemí, konkrétně na výzkum sociálních faktorů a mechanismů, které ovlivňují regionální rozdíly zdravotního stavu populace, zdravotní péči a její dostupnost ve vybraných rozvojových zemích.

Adresa

Katedra sociální geografie a regionálního rozvoje

Přírodovědecká fakulta UK v Praze
Albertov 6
128 43 Praha 2

Afiliace

affiliation

ArchPi - architektonické vizualizace
http://www.archpi.cz

Back to Top