Křest knihy Zdravotně rizikové chování mládeže v Česku

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Křest knihy Zdravotně rizikové chování mládeže v Česku

Ve čtvrtek 26. listopadu, 2015 v 10 hod. proběhne uvedení a křest knihy autorského kolektivu Dagmar Dzúrové, Ladislava Csémyho, Jany Spilkové, Michaly Lustigové a spolupracovníků Zdravotně rizikové chování mládeže v Česku.

Předmluvu knihy napsal hlavní hygienik ČR a náměstek ministra zdravotnictví, Vladimír Valenta a ředitelka Kanceláře WHO v České republice, Alena Šteflová. V kolektivu autorů knihy jsou i zástupci politické reprezentace, např. Nina Nováková, členka Poslanecké sněmovny PČR, Výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. K diskusi nejen nad knihou, ale především nad jejím tématem jsou zváni novináři a všichni, komu není toto téma lhostejné.

Křest spojený s diskusí se bude konat ve čtvrtek 26. listopadu 2015 v 10 hod. v unikátním prostředí Mapové sbírky PřF UK, Albertov 6, Praha 2. Pro zájemce bude uspořádána krátká prohlídka historickými poklady Mapové sbírky. Sbírka obsahuje kolem 130 000 map, 2000 atlasů a 80 globů. Svým rozsahem i obsahem je unikátní univerzitní sbírkou v celé Střední Evropě.

Leták s pozvánkou ke stažení zde.