Veřejná přednáška a diskuse: Koronaviry, Wu-Chan, Čína

1 komentář u textu s názvem Veřejná přednáška a diskuse: Koronaviry, Wu-Chan, Čína

v posledních dnech/týdnech veřejným prostorem nejen v Česku, ale po celém světě, hýbe téma koronavirů. Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy tak nabídne širokému spektru zájemců zajímavou veřejnou přednášku a debatu na toto velmi aktuální a hojně sledované a diskutované téma.

Hovořit budou odborníci na slovo vzatí: viroložka dr. Ruth Tachezy (katedra mikrobiologie a genetiky), sociální geograf dr. Libor Jelen a demografka a sociální epidemioložka prof. Dagmar Dzúrová (oba katedra sociální geografie a regionálního rozvoje).

Veřejná debata se uskuteční v prostorách Velké geologické posluchárny Univerzity Karlovy, Albertov 6, Praha 2 a to v pondělí dne 3. 2. 2020 od 16.30 hodin do 18.20 hodin.

Vítáni jsou všichni zájemci o problematiku z řad profesní i laické veřejnosti.

Těšíme se na Vás!

V Praze dne 28. 1. 2020