POZVÁNKA: 10 Mýtů o péči v závěru života

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POZVÁNKA: 10 Mýtů o péči v závěru života

Vážení návštěvníci webových stránek GeoQol,

Institut důstojného stárnutí Diakonie ČCE pořádá zajímavou přednášku a diskusní setkání v rámci „cyklu setkání s osobností“ s ředitelem Centra paliativní péče PhDr. Martinem Loučkou, Ph.D.  Název společného setkání je Deset mýtů o péči v závěru života.

Je paliativní péče více lékařská nebo psychologická? Co je součástí paliativní péče a kdo všechno je do ní zahrnut? Jak vypadá paliativní péče v nemocnicích a jak v rodinném prostředí? Umírá se dnes v českých nemocnicích důstojně? Funguje u nás spolupráce mezi nemocnicemi a hospici? Umírá se s paliativní péčí snáze? To jsou jen některé otázky, na které na této zajímavé přednášce můžete získat odpovědi.

Termín setkání:        pondělí 12. března 2018 od 17.00 hodin

Místo konání:           sídlo Diakonie ČCE (Belgická 22, 120 00 Praha 2, 1. patro).

Přihlásit se na přednášku můžete zde.

Pozvánka ke stažení zde.

V Praze dne 6. 3. 2018